LECHUZA

Lechuza saksılarla bitki bakımı; zaman, maliyet ve su tasarrufu sağlayarak çok daha kolay yapılmaktadır. Tüm saksılar sulama sistemlidir. Su deposu sulama periyotlarını 1 ila 4 aya kadar uzatır. Su haznesi sulamayı pratik hale getirir ve su seviyesi göstergesi ile su durumu takibi çok kolay yapılır.

Su deposunun tabanına serilen özel granül bitkinin su ve gübre ihtiyacını karşıladığı gibi köklerin havalanmasını da sağlar. Altlarına tabak koymaya gerek yoktur su akıtmaz. Tatile giderken kimseye anahtar bırakmak zorunda değilsiniz, deposunu su doldurun yeter.

Cararo ile Quadro ve Classico 43, 50, 60, 70 cm çaplı modellerin altına yerleştirilen gizli tekerlekler kolay taşıma ve altını temizleme imkanı verir. Boyaları zorlu hava şartlarına dayanıklıdır, solmaz ve dökülmez.

SERRALUNGA 1825

Konusunda İtalyan zevkini yansıtan Serralunga saksılar, ışıklı ve ışıksız değişik form ve renklerdedir. Pastel, mat renkleri ve dokulu yüzeyleri ile mekanlara doğal görünüm katar. Köşe ürünler mekanları sınırlamak ve bölmek için idealdir.

Aydınlatmalı ve diğer ürünler, zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Aydınlatmalı saksının içinde bulunan aydınlatma aparatında OSRAM marka tasarruflu ampul kullanılmaktadır. Saksılar Avrupa normlarında malzemelerden üretilmektedir.

JAGO

Jago saksıların haut-couture'üdür. Yüksek kalite plastikten üretilmekte olan saksılar değişik form ve ebatları ile dikkat çekicidir. Özel siparişlerde uluslararası RAL renk skalasındaki tüm renklerin kullanılabilmesi markayı özellikle Mimar, İç Mimar ve Dekoratörler için cazip kılmaktadır.